Ates Medya | Sosyal Medya Yönetimi

Hizmetler

Profesyonel Hizmetler

Sosyal Medya Yönetimi

‌Ateş Medya ekibi olarak, şirketlerinizin sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda profesyonel bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Sosyal medya hesaplarınızı ilk olarak kurumsal ve profesyonel bir kimliğe büründürüyor, sonrasında kreatif, yaratıcı post tasarımlarıyla göze hitap eden bir hale getiriyoruz. Hesabın sosyal medya platformu algoritması için doğru bir yapıya kavuşması adına, takipçi, beğeni ve yorum çalışmaları da yapılmaktadır. İçerik ve aktiflik anlamında yeterli düzeye ulaştırdığımız hesaplarda reklam çalışmaları ile hedef kitleye erişim sağlamaktayız. Reklam yönetimi konusunda profesyonel bir anlayışı benimseyerek, reklamın amacna uygun çözümlerle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Reklam çalışmalarımızı bazı amaçlar doğrultusunda yapmaktayız. Bu amaçlardan bazıları şunlardır; potansiyel müşteriye erişim, marka bilinirliği ve vurgusu, web siteye trafik çekme ve şirket ismini kullancılara duyurmaktır.

Ateş Medya, sosyal medya platformlarınız için doğru bir tercih olarak hizmete devam ediyor.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Grafik Tasarımı

Web Tasarımı

Ateş Medya, sosyal medya platformlarınız için doğru bir tercih olarak hizmete devam ediyor.

Atakan ATEŞ
Profesyonel Hizmetler

Grafik Tasarımı

Ateş Medya ekibi olarak profesyonel grafikler oluşturuyor, kartvizit, broşür, katalog ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz. Yaratıcı, trend, sektör bazlı ve ilgi çekici tasarımlarla grafik tasarım alanında profesyonel bir hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Hzimetler

Web Tasarımı

Ateş Medya ekibi olarak, şirketlerinize özel kurumsal web sitelerini profesyonel bir anlayışla tasarlıyor hizmete sunuyoruz. Tasarımını tamamladığımız siteyi hosting, alan adı işlemlerini tamamlayıp yayına alıyoruz. Her sektöre uygun web site çalışmalarımızda görselliği ön planda tutuyoruz. Web site kurulumları yanında alan adı uzantılı mail adreslerinizi de aktif hale getiriyoruz. Hizmet verdiğimiz web site türleri şunlardır:
Kurumsal( İşletme )Web Sitesi
E-Ticaret Sitesi
Kişisel Web Sitesi
Portfolyo Sitesi
Bloglar